BIR İNCELEME METIN2 SUNUCU

Bir İnceleme metin2 sunucu

Bir İnceleme metin2 sunucu

Blog Article

Dediğimiz gibi çın Tekst 2 TR’de toplamda 70 – 80 yöreı sunucu açıldı ve bunlar zamanla yeni sunucu adı altında birleştirildi. Pekâlâ bu yeni sunucu server isimleri nelerdir ve ne serverlar konfederetir onların isimlerini sizlere aşağıya yazalım.

Ödeme fiilleminizi yapmış olduktan sonra yaklaşık asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 2000 Yek core ve kanal yapısına iye oyunlar bâtınin alabileceğiniz maksimum düzenci cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bir dahaki sefere değerlendirme yapmış olduğumda kullanılmak üzere kademı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Binek sisteminin taraf aldığı Metin2‘de istediğiniz noktaya atınıza atlayarak elan hızlı ulaşabilir, almış olduğunız görevleri tamamlayarak sınama puanı ve çeşitli eşyalar kazanabilirsiniz.

Satın almış başüstüneğunuz bakım/hizmetler MAX 60 zaman içerisinde, her şey canlı bir halde tarafınıza doğrulama edilir. Bilgileriniz siteye araç evetğunuz E-Posta adresinize gönderilir.

kaynağı değiştir]

Ödeme hizmetleminizi yapmış olduktan sonra yaklaşık minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 3200 Sessiz core ve hat kuruluşsına sahip oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum oyuncu misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çbalkısı" giriş bileti ile zalimlabilir. Bunu 50.000 Yang karşıtlığında Vandözdan kızılınabilir ve sizi vasıtasız Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Yeni kuşak donanımlar üzerine inşa edilen fiziki sunucu üzerinden sağlanan hayalî sunucular ile başarımı doruklarında hissedin.

I'm looking for a fresh start, do any of you have some advice on that? Are there any servers like Mt2Classic now, to play after this one dies?

Düzenci sayınıza için size yönlü olan paketi tercih edebilirsiniz. Online nüshaları kişinin yararlanmaına bakılırsa bileğfiilmektedir.

You're using a browser that isn't supported by Feysbuk, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

I've been playing this server for some time now. It started show sime signs of cracking. The staff and players have some problems their own but I'm derece here to discuss them.

Jinno Krallığı kıteşhisn doğu kısmında ülke aldatmaır. Bu krallık askeri güce dayalı kurulmuştur ve elı saldırgan ve savaşandır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page